SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne katin e 5 me lift, afer muzeut, teatrit, shtepis
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Prill '15
ID e produktit :
80362
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne katin e 5 me lift, afer muzeut, teatrit, shtepise se pleqve; ndertesa e Tregtise.

Ndertesa posedon liftin dhe hyrja me interfon.

Banesa eshte ne pozicion Lindje. Dalja nga hyrja e baneses ka qasje ne dy anë; ne rrugen "Bajram Kelmendi" afer shkolles fillore "Elena Gjika" por edhe qasje tek shkolla e mesme "Sami Frashëri".

Kontaktoni ne nr.: 044 110 856 (+ viber) , ose 044 222 263
Informata rreth publikuesit
n
Prishtinë
0037744110856
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »