SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Me qmime te volitshem shitet banesa
Çmimi :
€420.00
Kategoria :
Postuar :
23 Qershor '16
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
80381
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa me qmim te volitshem prapa AUK-ut apo mund ti bihet nga rruga e bledit ne katin perdhese 80m2, 2 dhoma gjumi, qendrim ditore te madhe me kuzhine dhe trepezari, banjo dhe shpajz. Ka pamje mjfat atraktive
ju lutemi na kontaktoni nga ora 1 pas dite
Informata rreth publikuesit
Faton
Prishtinë
+37744499962
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »