SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NË DARDANI
Çmimi :
€95,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
80427
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NË DARDANI, TË SHESHI ”BILL KLINTON” KATI 4, ME SIPËRFAQE 60m2, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, SHPAJZ, BANJO, WC, TERASË, +PODRUMI, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 95.000Є.
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »