SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LOKAL NE PRIZREN 30m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Maj '15
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
80428
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LOKALI GJENDET NE PRIZREN NE RR.EDIT DURHAM TEK QYLHANI
SHITET DHE LESHOHET ME QERA
INFO : 049488049
Informata rreth publikuesit
Butrint
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »