SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA TË QAFA
Çmimi :
€380,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:23
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Madhësia :
350 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
80432
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET SHTEPIA TË QAFA, PËRBALL SHKOLLES “METRO BAJRAKTARI” ME SIPËRFAQE 350m2, ME 3.4 ARI TRUALL, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 380.000Є.

www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »