SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qira afer UBT
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
15 Maj '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Parking Privat
ID e produktit :
80458
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojm me qera banesen ne Prishtine afer UBT's kompleksi EXCLUZIV DESING COMPANY kati i pest (lifti punon)
banesa eshte e mobiluar me moblije italjane .Ne keto komplekse ka komoditet te madh dhe siguri .Oferta vlen per persona ne qift apo familjar
Informata rreth publikuesit
Arian
Prishtinë
049-772064
Prishtine ,Kalabria [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »