SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes shtepine ne QAGLLAVICE, 290m2, 4 ari oborr
Çmimi :
€140,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Gusht '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
3
Madhësia :
290 m²
Viti i ndërtimit :
2014
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
80470
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia posedon 290m2
Renditja ne katin e pare;
-Qendrimi ditor plus tryezaria
-Nje dhome gjumi
-Banjo
-Ballkoni
Renditja ne katin e dyte;
-Tri dhoma gjumi
-Dy banjo
-Njera dhome e gjumit e ka banjon e vet
-Terraca e madhe qe gjindet mbi garazh
-Qmimi eshte 140.000euro
Pranojm edhe vetur kompenzim
-behet e gatshme per banim ne fund te muajit qershor 2015
Marrveshja behet te noteri, ka leje ndertimi dhe mund te lihet hipotek
Shtepia dorzohet me qelsa ne dore, pa mobilje vetem me elemente te sanitarise
Informata rreth publikuesit
petrit
Prishtinë
044601786
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »