SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne shitje ne lagjen Dardania (ish Gavran)
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Madhësia :
180 m²
Ekstra :
Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
80471
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia eshte e ndertuar ne truall prej 3ari dhe posedon: 4 dhoma gjumi, sallon me kuzhine, banjo, depo, garazhe dhe bodrum. Gjendet ne lagjen Dardania 2 (ish Gavran) rruga 13 dhe posedon te gjithe infrastrukturen e nevojshme (uje 24 ore ujesjelles dhe bunar)
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Gjilan
045698109
Dardania 2, rr. 13, nr.54, Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »