SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toke ne Hajvali Urgjent
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Prill '15
ID e produktit :
80476
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shese 9 ari toke ne Hajvali Afer Xhamise dhe Postes eshte parcele te gjitha parcelat tjera jane ndertuar me shtepi ka ujin rrymen kanalizimin gjithqka eshte ne rregull
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »