SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne lagja “Arberia”
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
80487
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet banesa ne lagja “Arberia” rruga “Eduard Liri” ne Dragodan banesa eshte ndertim I ri dhe eshte e mobiluar, ka kuzhine te kompletuar. Banesa ka 70 m2 ka 1 dhome te dites, 1 dhome te fjetjes, kuzhine, Shpajz, banjo,dhe nje ballkon. Banesa eshte ne katin e III.


Kontakti 045441933

Agjencioni i Patundshmerise "Aset"
Informata rreth publikuesit
Aset Real Estate
Prishtinë
044555119
Lagja Arberia [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »