SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa Mrapa Teatrit
Çmimi :
€63,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
ID e produktit :
80489
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa mbrapa Teatrit Kombetare, afer Teb Bankes. Banesa gjindet ne katin e pare, 74 m2 .
Renditja:
Salloni i madhe,
Dhome Gjumi,
Shpajz,
Banjo,
Ballkoni i madhe
Nxemje qendrore, 24 ore uji.
Banesa eshte ndertim i Ri dhe eshte e mobiluar teresisht, me pamje nga Lindja, Dielli i bjen tere diten.
Qmimi = 63 000 euro

Kontakti 045441933
Agjencioni i Patundshmerise "Aset"
Informata rreth publikuesit
Aset Real Estate
Prishtinë
044555119
Mrapa Teatrit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »