SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Objekt Afarist/Institucional me Qera afer shkolles teknike
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:20
Madhësia :
2000 m²
ID e produktit :
80545
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Objekt Afarist/Institucional me Qera, 1500 afarizem + 500 m2 garazhim/bodrum apo Sef. Obejkti gjendet afer shkolles teknike pran kishes ortodokse. Mundesia e kombinimit Banim + Afarizem, Objekti posedon:
1. Parking i brendshem 500 m2.
2. 2 hyrje ce mund te funksionojne te ndara apo te perbashketa
3. Ashensorin (opcional)
4. Furnizim me uje nga ujesjellsi si dhe pusin autonom.
5. Sistemin e vezhgimit me kamera
6. Alararmin kunder zjarrit.
7. Shkallet e izolurara ne rast emergjence.
8. Ngrohje Qendrore.
9. Klimatizim Objekti ka cene ne shfrytezim nga UN Habitat e nga Dhoma e Posaqme e Gjykates Supreme. Mundesia e vizites ne objekt per shiqim
Na kontaktoni ne nr:044518550 dhe 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »