SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITEN DY SHTEPIT NE LAGJEN NIC-NSH “ AKS AGENCY”
Çmimi :
€168,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Nëntor '16
Madhësia :
208 m²
ID e produktit :
806
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy shtepi ne lagjen "NIC". Shtepitë kanë nga 208 m2 .
Objkektet janë shume ekskluzive , te paisura me garazhe per automjete, dhe me sistem te ngrohjes qendrore.
Shtepitë kanë : Sallon te madh ne perdhese , 5 dhoma ,tri nyje sanitare, dy banjo, dy ballkona etj

Çmimi i shitjes eshte 168 000 euro/per shtepi, pak i diskutueshem
Gjithashtu shtepite leshohen edhe me qera me çmim 1000euro/muaj .

Bashkangjitur gjeni fotografitë e shtëpive.
Shijoje jeten ne ambijent bashkohore pa menduar se dikush do ta cenoj pronen tende.

Agjencioni për Patundshmëri :
NSH " AKS AGENCY "
Tel : 045 903 902 ; 044 361 089..
Email : nsh.aksagency@gmail.com
Informata rreth publikuesit
N.SH. AKS AGENCY
Kastriot
045 903 902
Prishtine [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »