SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kate shtepie me qera ne lagjen Tashlixhe
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
20 Maj '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
80612
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet nje kate shtepie me qera ne lagjen Tashlixhe II, Nr. 1.
Ambient i qete, i mobiluar, i pershtatshem per nderkombetar dhe familje. Permban 1 sallon te madhe, 2 dhoma te fjetjes, 1 dhome pune, 1 kuzhine, banjo dhe 2 terrasa te medha.Vend parkim dhe oborr
Kontakti Artan Salihu 049167 202
Informata rreth publikuesit
Arieta
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »