SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toke ne Hajvali
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Prill '15
ID e produktit :
80625
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shese 9 Ari toke ne Hajvali afer Xhamise dhe Postes , toka ka rrymen ujin kanalizimin dhe eshte e pershtashme per ndertim
Nr kontakutes eshte 044222014 dhe 045380870
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Prishtinë
044222014
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »