SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me Qira ne Dragodan per Qerdhe-Hostel-zyre-Banim - Kodi 0371
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
80724
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepi me Qira ne Dragodan - Kodi 0371

Lokacioni: Afer Restorant Amadeus

Shtepia preferohet per: Qerdhe te Femijeve, Hostel, Zyre dhe Banim

Siperfaqe: 300 M2

Shtepi 3 Katshe

Renditjet:

- 10 Dhoma
- Sallon
- 2 Kuzhina
- 3 Banjo
- 3 Ballkona

Posedon:

- Garazhd per Vetur
- Parking para Shtepis
- Uj 24 or
- 4 Ari obor te shfrytezushme

- Parket
- Dyert dhe Dritaret te renovuara
- Shtepia posedon 3 hymje per secilin kat me hymje ndaras
- Shtepia ka dalje ne 2 rrug, ne rrugen Eduard Ilir dhe Selim Berisha
- Obori 4 ari ne 2 nivele
- Nxemje Qendrore ( funksionon me pelet )

Çmimi me mareveshje

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Dragodan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »