SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Lagjen Ulpiana 54 m2 ne katin e 4-te, ne Prishtine.
Çmimi :
€58,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
54 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
80737
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne Lagjen me te mire dhe me te qete te qytetit te Prishtines perkatesisht ne Lagjen Ulpiana dhe eshte ndertim i vjeter. Ndertesa eshte e izoluar nga jashte ne menyre te organizuar nga banoret e nderteses, gje e cila i jep edhe me shume jete kesaj Lagjeje.
Ndertesa ka hapesire te mjaftueshme parkingu per vetura para dhe prapa objektit. Vlen te theksohet se banesat jane me hapesira me te medha se qe thuhet ne dokumentacion dhe jane NETTO. Banesa bart ne vete :
-- 1 Dhome Gjumi

-- 1 Dhome dite ( Sallon )

-- 1 Kuzhine ¨ Ndaras ¨

-- 1 Shpajz

-- 1 Korridor

-- 1 Banjo / WC

-- 2 Ballkona ( Terasa ) - Para dhe prapa nderteses.Banesa eshte me dokumentacion te rregullt, pronari i baneses shqiptar.

Per informata me te hollesishme mund te na kontaktoni ne nr te tel:📞 +386 49 369 364
📞 +377 44 296 309
Informata rreth publikuesit
Petrit
Prishtinë
044 296 309
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »