SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOHET BANESA ME QIRA PER ZYRE
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
22 Dhjetor '15
ID e produktit :
8090
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESA GJINDET NE KATIN E TRETE PËRBALL HOTELIT "SUISS DIAMOND" NË SHESHIN NENA TEREZE
DHE LESHOHET PA MOBILJE

CMIMI I QIRASE:300euro

MBI TË GJITHA SINQERITETI!

për më tepër informata lajmërohuni në numrat tanë të telefonit prej orës 9 deri në ora 18
tel:038 220 145
mob: 044 358 416 , 049 179 607
e-mail:grandimpex@hotmail.com

Adresa:rr Nëna Terezë ,Grand Hotel , kati përdhes(holli i hotelit)

Ju mirëpresim , ju priftë e mbara!
Informata rreth publikuesit
Grand IMpex
Prishtinë
044 358 416
4 Llullat [harta]
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »