SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes 200 ari tokë në Rugovë të Pejes.
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
3 Nëntor '16
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
20000 m²
ID e produktit :
80914
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes afer 200 ari truall në fshatin Dugaivë / Rugovë - 3 km afer fshatit Bogë . Parcella ka një pozitë shum te mirë gjeografike , me nje pamje shum piktoreske nga të gjitha anet , ka horizont te gjere,lartesia mbidetare 1480m, është e pershtatshme per hotel,spital te mushkerive ,qendre rekreative sportive...villave etj...(toka kufizohet nga te 3 anet me prone shoqerore).Si dhe rruga eshte deri te parcella.
Toka posedon Rrugë, Ujë, Rrymë.

Cmimi per komplet parcellen 3000 € / Ari. (i diskutushem)

E ndajm edhe ne parcella 5 -ari e 10 -ari Cmimi 3500 € /Ari (Fiks).

Mbi 50- ari cmimi 3000 € /Ari (Fiks).
Informata rreth publikuesit
Artan
Pejë
Bog [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »