SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Banesë 100m2 në shitje e Mobiluar në Qendër.
Çmimi :
€180,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:34
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
80930
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET. Banesë 100m2 në shitje e Mobiluar në Qendër.
Banesa gjendet përballë Qendrës së Regjistrimev, ose me saktësisht mbi Medilab 2, është në katin e VII-të dhe ka një pamje shumë të mirë, SHITET E MOBILUAR.

Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
2. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë (me trepezari)
1. Banjo
1. WC
2. Ballkon
1. Podrum 9m2
Banesa gjendet në një vend ideal për jetesë, shumë afër Sheshit, është e pajsiur me ngrohje qëndrore nga Termokosi si dhe ka pamje të bukur nga të dyja anët (edhe nga Sheshi edhe nga Kafet e vogla)

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com


Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »