SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
*Banes me qira afer sh.f.Elena Gjika
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
80931
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Pershkrimi i baneses:
-Kati: III-te
-Renditja:1 dhome e gjumit,sallon me kuzhine dhe banjo
-Banesa posedon uje 24h si dhe ne cmim perfshihen obligimet e ujit,mbeturinave dhe mirembajtjes se shkalleve
-Cmimi:350 €

Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
afer Elena Gjika [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »