SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
*Shtepi me qira ne lagjen "Marigona 2"(50m nga Bau Market) ne Veternik
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
144 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Privat
ID e produktit :
80935
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Pershkrimi i shtepise:
-Siperfaqja:144m²
-Kati perdhese:dhome te dites,kuzhina,dhome gjumi,banjo dhe shpajz
-Kati i I-re: 2 dhoma,banjo dhe 1 dhome per larjen dhe tharjen e rrobave
-Kati i II-te:1 dhome
-Shtepia posedon uje 24h(rezervuar 1000 L),nxemje qendrore me pelet si dhe parking
-Cmimi:850€

Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »