SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
*Banesa ne shitje ne Bregun e diellit
Çmimi :
€42,000.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
80936
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Pershkrimi i baneses:
-Kati:Perdhese e larte
-Siperfaqja 35m²
-Renditja: Dhome,kuzhina dhe banjo
-Cmimi:42000€

Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
(afer postes se vogel) [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »