SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira në qender të qytetit
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
42 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
80940
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka një dhome ditë, Kuzhine, koridor, banjo, terase dhe një shpaiz. Kati V, e përshtatshme për banim, të proferuarit jane Ndërkombëtaret.

Banesa gjindet përball Hotelit 'SWISS DIAMOND" afer Restorant Rings.

Nr. Kontaktues është: 044/169-210
Informata rreth publikuesit
Shemsie
Prishtinë
+37744169210
Banes me qira në qender të qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »