SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trualli ne shitje
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
ID e produktit :
80947
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Shitet trualli ne Gazimenstan afer betonieres DINO
*Siperfaqja: 54ari
-Cmimi: 1300€/ari
-Trualli gjindet afer rruges ka kanalizim,instalimin elekrik dhe i posedon te gjitha dokumentat.
Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
Gazimestan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »