SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
JAP BANESE ME QERA NE QENDER TE PRISHTINES - 180 EURO
Çmimi :
€180.00
Kategoria :
Postuar :
1 Korrik '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
45 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
80959
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qera Banesen ne Qender te Prishtines ngjitur me Hotel Sirius rruga “Tringe Smajli”.

Banesa ka 45 m2 eshte ndertim I ri dhe eshte ne katin e pare ,eshte mobiluar dhe ka kete perberje Kuzhine me sallon bashke. Shapjz,Banjo (komplet bashk me maqine te lamjes), Koridor te gjere dhe Ballkon te gjere.


Cmimi 180 euro kurse per pesona me kontrat te gjate shfrytzimi bejme marreveshje ne qmim.

Tel 049 756 400 ose VIBER +38649592935

*VËREJTJE BANESA ËSHTË E LIRË PREJ DATËS 1 KORRIK 2016
Informata rreth publikuesit
Atdhe
049756400
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »