SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NË ULPIANË TË PRISHTINËS
Çmimi :
€78,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Dhjetor '13
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
8099
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet në ndertesën e ish YU-Programit,ne katin e par me sipërfaqe prej 64m2 dhe ka ket renditje :
Para-hymje, Koridor, Dhomë dite, Kuzhin, Shpajz, Banjo, Dhomë Fjetje dhe Ballkon
Banesa është ndërtim i vjetër dhe ka sipërfaqe shumë më shumë se banesat e reja që sipas dokumentacionit kan sipërfaqe të njëjtë.E njëjta i plotëson kushtet edhe për zyre.


ÇMIMI 78000€


MBI TË GJITHA SINQERITETI

tel:038 220 145
mob: 044 358 416 , 049 179 607 (9-18h)
e-mail:grandimpex@hotmail.com
Adresa:rr Nëna Terezë ,Grand Hotel , kati përdhes(holli i hotelit)

Mirardhshi dhe ju priftë e mbara
Informata rreth publikuesit
Grand IMpex
Prishtinë
044 358 416
Prishtinë [harta]
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »