SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Prill '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
97 m²
ID e produktit :
80997
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Lakrishte, Nartel Center, Llamella A, kati 8-te, tre dhomeshe, nje banjo dhe nje WC, me siperfaqe bruto prej 97.25 ne kuader te se ciles hyn edhe depoja me nr.36,
Informata rreth publikuesit
burim
Prishtinë
044258648
Lakrishte [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »