SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi ne shitje
Çmimi :
€100,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
224 m²
ID e produktit :
80998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepija ne rrugen Sali Mani nr 21. Fotot ne vijim...

Nese eshte mundsia mund te bejme edhe nderrim me banesa.

Shtepia permban 7 dhoma me podrum si dhe 3 banjo, me kuadratur 224m2 ndersa gjith toka me shtepi 1.5 ari.
Ka garazh si ne foto ( te mbuluar gjitashtu edhe te hapur)

Cmimi i diskutushem, per me shum informata reth shtepise mund te kontaktoni ne keta numra:

Sa i perket mobiljeve mund te bejme me marrveshje.

+37744501105 (viber)
0041765887185 (viber)
+37744127035

Me respekt, SMS nuk i marrim parasysh, 2 numrat e pare mund te kontaktoni permes Viber-it.
Informata rreth publikuesit
J
Prishtinë
+37744501105
Sali Mani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »