SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj me qira banesen tridhomeshe të mobiluar ne Taukbahce, Prishtine
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
4 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
94 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
81003
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa posedon dy dhoma te fjetes,dhomen e ndejes e ndare nga kuzhina dhe me ballkon, kuzhinen me trapezari,nje banjo dhe koridorin .

Njera dhome e fjetese permban edhe nje ekstra garderobe. Banesa gjendet ne katin e 4, dhe ka lift funksional me kartelë.

Eshte teresisht e mobiliar ne stil modern dhe mobilje te kualitetit shume te larte (shih foto).

Banesa eshte shume e ndritshme sepse eshte e pozicionuar kah lindja si dhe gjindet drejt ne rrugen kryesore , shume afer Shkolles fillore Gjergj Fishta.

Ngrohja eshte qendrore, me kalda elektrike. Ka parking te bollshem ne oborrin e baneses, i cili ka hapesire te madhe dhe shume i sigurte per femijet te lozin.

Ka dalje ne dy rruget kryesore, dhe shume afer stacionit te autobusit urban. Ne vetem 200m largesi gjendet parku i Taukbahces, qe gjithmone sjell ajer te paster...

Banesa do te jete ne dispozicion prej dates 3.Maj 2015.
Informata rreth publikuesit
Urata
Prishtinë
044 125 997
l. Taukbahce [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »