SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 50 ari toke, te QMI rruga per Lipjan
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
81005
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 50 ari toke mbrapa QMI-se, rruga per Lipjan. Toka ka pozite te mire dhe infrastrukturen e nevojshme.
Posedon dokumentacion te rregullt.
Qmimi eshte 2.500 euro per ari, qmimi diskutohet.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Llapnasell [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »