SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshoj banesë me qira në Breg të Diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Parking Privat
ID e produktit :
81036
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj banesen me qira në lagjen Bregu i Diellit
(Banesat e Standardit ) nga data 1 Qershor 2015.
Banesa ështe komplet e mobiluar dhe nuk lëshohet për studenta..
Çmimi me marrëveshje dhe poashtu edhe shfrytëzimi i garëzhes përfshihet në çmim.
. Për më shumë kontaktoni: 044 183 248.
Informata rreth publikuesit
Lorik
Prishtinë
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »