SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 310 m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '15
Madhësia :
310 m²
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
81062
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 310 m2 ne Llapnase magjistralen Prishtinë-Shkup afer Petrol Company,Shtepia ka 4 ari truall dy kate garazh,kanalizim,rrymë dhe ujësjellës.Shtepia eshte e perfunduar deri ne ndertim te vrazhd. Bejme ndrrim edhe me banesa ne Prishtinë. Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qemajl
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »