SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ose Ipet me qera Objekti Afarist 2450 m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Korrik '15
Madhësia :
2450 m²
ID e produktit :
81090
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose lëshohet me qira objekti në Kodrën e Trimave rr.Vëllezërit Fazliu.

Objekti ka sipërfaqe te tërësishme 2450m dhe oborr 8 ari.Objekti është në rrugë kryesore dhe funksional nga viti
2005.Objekti ka podrum,përdhesën dhe 4 kate.

Ne kuadër të objektit janë sallë 120m katror,sallë 60m katror,sallë 500m katror si dhe sallë prej 55m katror.Në 4 kate janë 33 dhoma të paisura gjumi,33banjo si dhe 8 servisa përcjells.Objekti ka nxemje qëndrore me qymyr dhe dru,rezervoarin e ujit,gjenerator si dhe parking te mjaftueshëm.Objekti është I përshatshëm për ambasad,kolegj,spital,bankë,hotel ose zhvillime te veprimtarisë së njejt.

Nr.Tel. 044 14 14 85
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Prishtinë
044141485
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »