SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trualli per vendbanim ose lokale afariste
Çmimi :
€39.00
Kategoria :
Postuar :
19 Prill '15
Madhësia :
870 m²
ID e produktit :
81096
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Pllaci gjendet ne rrugen perLivoq te eper, 900 m nga Restaurant Doni ose nga rruga qarkore. Ka infrastrukture te plote, ujesjelles, kanalizim, rrym me te drejte qasje ne te gjitha pasi qe jemi bashkefinancues me banoret e tjere te lagjes ne te gjitha iniciativat per ndertimin e infrastrukture. Ka dokumentacion te rregull dmth e kem permi veti. Ka dalje ne dy rruge, njera ne rrugen kryesore(pjesa me e madhe) dhe nje pjese tjeter ne rrugen dytesore e cila lidhe Livoqin e muhaxhereve, Livoqin e Ulet dhe Cerrnicen.
Aty lejohet qfardo ndertimi.
Informata rreth publikuesit
veni_veni
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »