SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qera ne Arber dragodan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
122 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
81106
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne gjendje shume te mire, ndertim i ri dhe posodon kuzhine,sallon,3dhoma gjumi,banjo,shpajz,ballkon.
Banesa eshte e pershtatshme edhe per zyre. Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
burakmehmeti
Prishtinë
044956494
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »