SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojme banese me qira per nderkombetare
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
81165
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompania per Patundshmeri ADOKA kerkon nje banese luksoze me qira per nje nderkombetare ne lagjen Arberia.

Banesa duhet te kete dhome dite, kuzhine, 2 dhoma te fjetjes, 2 banjo, parking, rryme/uje 24h, internet dhe gjerat e tjera elementare.

Na lajmeroni ne numrin e tel: 044 307245
Ose nese keni foto te shtepise na dergoni ne: adoka.agency@gmail.com ose ne viber (+37744307245)
Informata rreth publikuesit
ADOKA
Prishtinë
044307245
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »