SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Duplex Banesë në VODNO – SHKUP
Çmimi :
€222,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
320 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
81186
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Duplex Banesë në VODNO – SHKUP. 220 m2 hapësit për jetës (2 kuzhina + 3 dhoma gjumi + 3 banja + 2 ballkone dhe 2 dhomë ndotjeje ) + garazhe për 3 makina + bodrum. Gjithsejta 320 m2 vend luksoze në Vodno. Banesa është 2 katet e fundit të një në ndërtese me 4 kate. Oborri i ndërtesës gjirohet 24/7 me kamera. Mbi gjithë është pamja mahnitëse e Shkupit.

Për me shumë informacionie mund të knotaktoni në numrin: +38971751234 ( Numri funksionon edhe ne Viber )
Informata rreth publikuesit
Vahid
Prizren
+38971751234
Vodno Skopje, Macedonia [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »