SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesen 97m² ne kompleksin Albanica ne Gjilan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
97 m²
ID e produktit :
81188
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne katin e katert ka dy dhoma gjumi ,salloni dy banjo ,shpajzi dhe ballkoni.

044 507 704

044 404 716
Informata rreth publikuesit
mirdonn-
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »