SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen ne kompleksin Albanica 89m² kati katert
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '15
Dhoma gjumi :
2
ID e produktit :
81189
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ne kompleksin Albanica
Banesa ka dy dhoma gjumi me sallon banjo, wc dhe ballkon. Mundeni te kontaktoni vale900 edhe ne viber numri kontaktues .0037744507703
Informata rreth publikuesit
mirdonn-
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »