SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesen 69m² ne kompleksin Albanica ne Gjilan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '15
Banjo :
1
ID e produktit :
81190
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa eshte ne katin e katert me siperfaqe 69m² dhe ka: sallon me kuzhine e trapezari , nje dhome gjumi, banjo dhe ballkon. Mund t kontaktoni edhe n Viber : 0037744507703
Informata rreth publikuesit
mirdonn-
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »