SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES EME QIRA TE KOMUNA E RE-VIP TREGTIA^
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
81192
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira banesen, e cila gjndet ne Lagjen Arbëria, te Komuna e Re. Banesa eshte ndertim i VIP Tregtisë, gjindet në katin e 2, me ashensor funksional, e mobiluar komplet. Banesa ka 60 m2, dhe ka kete renditje:

a.-salloni
b.-kuzhina
C.-dhoma e gjumit
d.banjo
e.-korridori
f.-terasa

Uje ka 24 ore. Parking per vetura ka prapa nderteses.
Banesa është e kompletuar, ka ngrohje qëndrore me rrymë si dhe enlarësen.

Cmimi baneses është 300 euro. Leshohet per familjare dhe te huaj.

Mund te na therrisini nga ora 09:00 deri 20:00
kontakti:
045 519 555 (viber)
049 60 80 70
e-mail: search-agency@live.com
o.kr.
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044 433 667
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »