SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira Bregu i Diellit (te Qendra Tregtare)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Prill '15
ID e produktit :
81200
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qira per familjar. Banesa gjendet ne Bregu i Diellit afer Qendres tregtare, eshte ne katin e dyte dhe ka sallon, trapezari, kuzhine, dy dhoma gjumi + nje dhome te vogel per femije, dy banjo dhe dy ballkona.
Banesa eshte e mobiluar dhe leshohet vetem per familjar (edhe nderkombetar).
Per me shume informata kontaktoni: +377 44 199024 (edhe Viber)
Informata rreth publikuesit
MM
Prishtinë
0037744199024
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »