SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet/jepet me qira shtepia 520m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
5
Madhësia :
520 m²
Viti i ndërtimit :
2005
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
81210
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia 520m2 gjendet afer shkolles fillore 8 marsi ne Peje.
Ajo eshte e gatshme per shitje ose te jipet me qira.

Pllaci ne total eshte 6ari, 3 mbi te cilat eshte ndertuar shtepia ndersa 3 tjera jane kopesht.

Shtepia eshte e pamobiluar. Me heret ka qene e perdorur nga ICO-ja. Eshte e pershtatshme per banim, zyre, kopsht ose cdo gje qe keni nevoj,

Ka bodrum, nxemje qendrore dhe taras mbi kulm me pamje te mahnitshme. Cdo dhome ka kondicioner, 2 parkinke private,
Gjithsej jane 8 dhoma gjumi, 5 banjo, Kati i III eshte haprise e madhe pa mure qe mund ta rregulloni simpas deshires

Jeni te mireseardhur ta shikoni. Kontaktoni ne 049 456782 ose 044137743
Informata rreth publikuesit
Tringa
Prishtinë
+38649456782
Rr. Kuvedi i Luzhes (afer shkolles fillore 8 marsi) [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »