SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Qender te Prishtines
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
9 Korrik '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
52 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
81281
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 2 dhomeshe ne qender te Prishtines, Kompleks Avalla (prapa KEK-ut, 50m nga sheshi Nene Tereza). Banesa ka dhome qendrimi ditor, kuzhine ndaras nga dhoma, dhome gjumi/femijeve, banjo, ballkon! Kuadratura e baneses eshte ne netto m2! Eshte ne katin e trete. Ndertim i vjeter. Banesa nuk ka konteste gjyqesore as/dhe pronesore. Nuk eshte ne hipoteke. Cmimi per m2 eshte 2000€ (i negociueshem).
Informata rreth publikuesit
Islam
Prishtinë
37744177818
Kompleks Avalla, Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »