SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne katin e 3-te afer shkolles \
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '15
ID e produktit :
81287
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne katin e 3-te afer shkolles "Mihal Grameno" dhe afer Albi Market, model slloven.Banesa posedon: -2 dhoma te gjumit

-sallon me kuzhine

-2 banjo

-1 shpajz

-1 ballkon

+kartele per parking te vetures

Cmimi i baneses fiks me mobile 60.000 ndersa pa mobile 53.000

Cmimi eshte i diskutueshem.

Perkthimi i baneses behet direkt nga pronari.
Informata rreth publikuesit
Raymonda
Kosovo Polje
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »