SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet/jepet me qira banesa afer Fakulltetit Teknik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Gusht '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Parking Rrugor
ID e produktit :
81300
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose jepet me qira banes ne mdhesi 65 m2 afer Fakulltetit Teknik. Saktersisht banesa gjendein ne katin e 4, ose dy kate mbi Route 66.

Banesa eshte e renovuar dhe e pamobiluar.

Ajo ka 2 dhoma gjumi, 1 banjo. (per me detaje shikoni planin ne foto)

Jeni te mireseardhur ta shikoni. Kontaktoni ne 049 456782 ose
044 137 743
Informata rreth publikuesit
Tringa
Prishtinë
+38649456782
Afer Fakullteti teknik (mbi Route 66) [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »