SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(SHITET) BANES ne hyrje të lagjes Arbëri, afër Pandores
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:08
ID e produktit :
81315
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
(SHITET). Tre minuta në këmbë nga Kafet e Vogla, banesa gjendet në hyrje të lagjes Arbëria (ish-Dragodan, mes Pandora Tower dhe Ministrise se Shendetesise) dhe ofron të gjitha komoditetet e qendrës, me cmim shumë më të volitshëm. I orientuar kah jug-perëndimi, mjaft i qetë. Sip. 105 m2: dhome dite, kuzhinë gatim-ngrënie, dy dhoma gjumi, banjo, wc, korridor i madh dhe ballkon. Kati i shtatë, me lift, ka nënkulm që mund të përshtatet në hapësirë banimi, momentalisht i pashfrytëzuar. Ka ngrohje qendrore dhe klimatizim. Apartamenti është super komod, i gatshem per te banuar. Zona është tepër e kërkuar nga ndërkombëtarët për qera. Ka furnizim të rregullt me ujë dhe rrymë. Bleresit i mbetet të sjellë vec sendet personale.

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »