SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHTEPI PER QERDHE / ZYRE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
350 m²
Ekstra :
Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
81316
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOHET SHTEPIA ME QERA E PERSHATSHME PER QERDHE APO ZYRE ME SIPERFAQE PREJ ~350M2, NE LAGJE "EMSHIR" AFER "HOTEL GARDEN".
SHTEPIA KA HAPESIRE TE PERSHTATSHME QERDHE ME PERBERJE PREJ: 7 DHOMA GJUMI, 2 SALLONA, 3 BANJO DHE BODRUMIN, POASHTU EDHE OBORR PREJ ~2.5 ARI.
POASHTU ESHTE E PERSHTATSHME PER ZYRE SEPSE GJENDET NE NJE LAGJE TE QETE DHE TE SIGURTE.

TEL. 049/ 406 409
LISI
Informata rreth publikuesit
LISI estate agent
Prishtinë
049406409
EMSHIR [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »