SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesën 3 dhomshe në Kodrën e Diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
81325
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesën 3 dhomshe në Kodrën e Diellit

Përshkrim i sendit:
Shes banesën në Kodrën e Diellit afër shkollës fillore ISMAIL QEMAILI.Banesa posedon 3 dhoma+kuzhinë,ka sipërfaqe 80m2 pa ballkona.Disponon dy banjo dhe dy ballkona,gjindet ne katin e 7 lifti punon.Ka pamje kah ambullanta dhe është e ndriquar.Ka parking me sipërfaqe të madhe dhe gjelbrim afër postës.
Informata rreth publikuesit
Sibel
Prishtinë
044-299-784
Kodra e Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »